top of page

HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

İlk günden beri ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. Geldiğimiz noktayla gurur duyuyor olsak da hedefimiz başarılarımızla yetinmeyerek daha iyisini yapmaktır.

Özenle seçilen ürünlerimiz aynı gün kargo ve taksitli ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor. Ürünlerimize göz atın, Alterius Online Mağaza ile alışveriş keyfini deneyimleyin. Sorularınız, yorumlarınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kurucumuz Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur Kimdir?

1967 yılı Mersin doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi yine Mersinde tamamladıktan sonra 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp Eğitimime başladım.

1991 yılında mezun oldum. 1991-1997 yılları arasında Genel Cerrahi Uzmanlığını kazanarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda çalıştım.

Uzmanlık sonrası 1997-1999 yılları arasında çeşitli özel hastanelerde çalıştım. 2000-2003 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman, 2003-2006 yılları arasında yardımcı doçent olarak çalıştıktan sonra, 2006 yılında doçent oldum. 2011 yılında bu görevimden ayrılarak özel bir sağlık kuruluşunda çalışmaya başladım. 2013-2015 yılında Lokman Hekim Ankara Hastanesi’nde hizmet verdim. Eylül 2015-Ekim 2017 tarihleri arasında Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD öğretim üyesi olarak çalıştım.

Üyesi olduğum yurt içi dernek ve kuruluşlar Ankara Tabib Odası, Türk Cerrahi Derneği, Ankara Meme Hastalıkları Derneği, yurt dışı dernekler ise American Society of Breast Disease, Middle East Society of Organ Transplantation isimli derneklerdir.

50 yurtdışı ve 20 yurt içi dergide yayınlanmış makalelerim bulunmakta olup, 1 adet tercüme ve 2 adet kitap bölümü yazarlığım mevcuttur. Bu eserler toplam 1000 e yakın yurt dışı yayında kaynak gösterilmiştir. Ayrıca en çok atıf alan 6000 akademisyen arasında yer almaktayım.

Klasik Batı müziği ve Klasik Türk Müziği ile ilgilenmekteyim. Halen Mevlana Kültür ve Sanat Derneği yönetim kurulu üyesiyim. Tarih ve Felsefe konularında çalışmalarım bulunmaktadır.

 

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur

Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji Uzmanı

Alterius LTD. /Kurucu

Biz Kimiz: Hakkımızda
bottom of page